O nas

Jesteśmy firmą wspierającą lokalny potencjał turystyczny. Urokliwe okolice rzeki Pilicy oraz Zalewu Sulejowskiego są najlepiej dostrzegalne w sposób bezpośredni, na przykład gdy poruszamy się rowerem elektrycznym. Samochód nie pozwoli na przebycie piaszczystych, krętych ścieżek, ani podmokłego podłoża rezerwatów. Rowerem elektrycznym dostaniemy się praktycznie wszędzie, a napęd elektryczny z pewnością będzie nas w tym wspierał.

Warto jednak zaznaczyć, że wypożyczane przez nas rowery elektryczne nie bazują wyłącznie na silniku elektrycznym, lecz także na sile naszych mięśni. Wspomaganie elektryczne znacznie ułatwia i uprzyjemnia jazdę, jednak w celu załączenia pracy silnika musimy delikatnie pedałować.

Oferujemy 4 rodzaje rowerów elektrycznych:

S5 (ROWER MTB)

To klasyczny rower MTB z przednim amortyzatorem. Jest uniwersalnym rowerem górskim dla osób, lubiących dużą różnorodność terenu. Idealny do jazdy po ścieżkach leśnych ale również dobrze sprawujący się na drogach asfaltowych. Wyposażony w 6 trybów wspomagania jazdy, elektryczny prędkościomierz oraz możliwość mierzenia dystansu w kilku konfiguracjach. Średni dystans, który jest w stanie przejechać na posiadanej baterii wynosi 80-160 km.

Rozmiar ramy: 20 cali, koło 29 cali. Dostępny także w mniejszym rozmiarze – rozmiar ramy: 17 cali, koło 27,5 cala.

Wypożyczam
S5

S-CROSS L (rower trekkingowy)

To designerski, uniwersalny rower trekkingowy, który idealnie sprawdzi się w mieście, jak i poza nim. Wyposażony w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD z 6 trybami wspomagania elektrycznego oraz w port USB. Posiada wytrzymałą baterię, która umożliwi pokonanie dystansu średnio od 80 do 160 km.

Rozmiar ramy: 17 cali, koło 28 cali.

Wypożyczam
S5

Livigno (rower miejski)

To komfortowy rower miejski o uniwersalnej konstrukcji, posiadający również możliwości trekkingowe. Wyposażony w 6 trybów wspomagania jazdy, którymi możemy zarządzać za pomocą wyświetlacza LCD. Posiada baterię zapewniającą wspomaganie jazdy na dystansie 80-160km.

Rozmiar ramy: 19 cali, koło 28 cali.

Wypożyczam
S5

TOURISM (rower składany)

To komfortowy i poręczny rower składany. Umożliwia sprawne poruszanie się po mieście, ale również poza nim. Jego nietuzinkowy styl zwraca na siebie uwagę. Po złożeniu zajmuje na tyle mało miejsca, że z łatwością można włożyć go do bagażnika samochodowego i zabrać w dalszą podróż. Wyposażony w wielofunkcyjny wyświetlacz LCD z 6 trybami wspomagania ora w port USB. Ukryta w ramie bateria umożliwi pokonanie od 40 do 70 km na wspomaganiu elektrycznym.

Rozmiar ramy: 15,5 cala, koło 20 cali.

Wypożyczam
S5

Jesteśmy Wypożyczalnią mobilną, a to oznacza, że istnieje możliwość dowozu zarezerwowanych rowerów elektrycznych w określone miejsca. Są to m.in.: Podklasztorze w Sulejowie, Jezioro Bugaj, Pałac Biskupów Kujawskich w Wolborzu.

Inną opcją jest wypożyczenie rowerów stacjonarnie, bezpośrednio w siedzibie Wypożyczalni. W takiej sytuacji oferujemy miejsca postojowe na czas trwania wypożyczenia.

dowóz

Posiadamy opracowane trasy rowerowe obejmujące okolice Tomaszowa Mazowieckiego, Sulejowa, Wolborza, Piotrkowa Trybunalskiego oraz leżące w sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego.

W razie chęci skorzystania z gotowej trasy, preferowaną propozycję wysyłamy na smartfona, który stanowił będzie nawigację. W takim przypadku użyczamy wodoodpornego etui, które pozwala umocować telefon na kierownicy.

Każdy rower posiada gniazdo USB, co zabezpieczy telefon przed rozładowaniem w trakcie jazdy.

Gotowy na nową przygodę?

Przejażdżka rowerem elektrycznym to świetny sposób na zdrowy wypoczynek i aktywność fizyczną.

Wypożycz rower i ruszaj w drogę!

unia
unia
unia
unia

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Operacja pn. „Mobilna wypożyczalnia rowerów elektrycznych ładowanych za pomocą baterii słonecznych” mająca na celu rozwój przedsiębiorczości na terenie LGD Dolina Pilicy poprzez założenie działalności gospodarczej polegającej na wypożyczaniu rowerów elektrycznych.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.